Verras uw valentijn! Lekker fietsen of wandelen in de Achterhoek

Heerlijk een lang weekend of midweek weg om te fietsen, wandelen of gewoon relaxen in één van de mooiste stukjes natuur van Nederland, de Gelderse Achterhoek Montferland.


Heerlijk wandelen of fietsen in de Achterhoek tijdens Valentijnsdag

Heerlijk een lang weekend of midweek weg om te fietsen, wandelen of gewoon relaxen in één van de mooiste stukjes natuur van Nederland. Duitsland met zijn gezellige dorpjes en steden liggen op fietsafstand. Verken de leuke en sfeervolle Hanze steden Zutphen of Doesburg. Breng een bezoek aan het op enkele kilometers gelegen Kasteel Bergh.

Hotel restaurant Ruimzicht verwent graag haar gasten en heeft een romantisch Valentijns arrangement voor u samengesteld.

Familiehotel in Montferland

Hotel-Restaurant Ruimzicht is van oudsher een echt familiehotel, gelegen in een prachtig stukje Nederland waar gastvrijheid de gewoonste zaak van de wereld is.

U kunt hier al wandelend en fietsend de prachtige en bosrijke omgeving verkennen. Maar u kunt ook lekker in het hotel blijven, onderuitgezakt met een goed boek en/of met een ontspannend muziekje op de achtergrond. Kwaliteit en persoonlijke aandacht zijn de speerpunten van Hotel-Restaurant Ruimzicht.

Alle sfeervol ingerichte kamers zijn voorzien van douche, toilet, kleurentelevisie, gratis internet en telefoon. In een deel van het hotel is een lift beschikbaar. Het hotel is rolstoeltoegangelijk.

De omgeving van de Montferlandse Bossen

Naast de prachtige omgeving van het heuvelachtige Montferland om heerlijk te fietsen en te wandelen zijn er nog veel meer mogelijkheden. Lekker winkelen kunt u in Doetinchem, Arnhem of het Duitse Bocholt. Daarnaast liggen bekende stadjes als Doesburg, Bronkhorst, ’s-Heerenberg en Zutphen, juist bekend om de sfeervolle steegjes en cultuur, op korte afstand van Zeddam. Daarnaast kunt u heerlijk een dagje gaan ontspannen in Spa en Beauty Palestra gelegen in Braamt.

Kortom: tijd om met uw geliefde te genieten van dit prachtige Valentijnsarrangement.

Bij dit Valentijnsarrangement is inbegrepen:

  • Ontvangst met een Kirr Royal
  • 2x uitgebreid ontbijtbuffet
  • 2 overnachtingen in een sfeervolle 2-persoonskamer
  • 1x culinair 4-gangen Valentijn diner op de dag van aankomst
  • Gratis romantische wandelroutes door de Montferlandse bossen
  • Gratis informatiepakket van de omgeving
Prijs: € 89,50 p.p. op basis van een 2-persoonskamer

Bovenstaand arrangement is tevens te boeken basis van half pension (inclusief ontbijt en 3 gangendiners)
2 nachten (3 dagen) € 130,00 p.p.
3 nachten (4 dagen) € 192,00 p.p.
4 nachten (5 dagen) € 255,00 p.p.

Toeslag 2 persoonskamer alleen gebruik €7,50 p.p.p.n.
Toeslag toeristenbelasting € 0,80 p.p.p.n.
Fietshuur € 7,50 per dag

De prijs van dit Valentijnsarrangement is geldig tot en met 28 februari 2012.

De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.