Single Post

Burgers van Diem

Burgers van Diem kan als een bijzonder restaurant worden gezien. Er werken met een verstandelijke of lichamelijke beperking die met plezier hun werk uitvoeren. Bij het restaurant kunt u lunchen, waarbij u de keuze heeft uit gerechten van de menukaart, zoals omelets, uitsmijters, soepjes en broodjes. Ook wordt er de eerste dinsdag van de maand een Matinee en Thee gehouden. Hierbij kunt u genieten van een film onder het genot van een high tea.

Naast lunchen en Matinee & Thee kunt u er ook iedere donderdagavond vanaf 19.15 uur een avondje sjoelen. De deelname is €5,00 per persoon inclusief koffie/thee en een glas frisdrank na afloop.

Ook verzorgd de locatie koffietafels na afloop van een uitvaart, waar u met vrienden, familie en bekenden bij elkaar kunt komen. De locatie kan koffietafels verzorgen tot 250 personen.

Openingstijden
Maandag: 10.00 – 22.00 uur
Dinsdag en woensdag: 10.00 – 17.00 uur
Donderdag: 10.00 – 21.30 uur
Vrijdag: 10.00 – 22.00 uur
Zaterdag en zondag: 10.00 – 19.00 uur

Locatie
Burgers van Diem
Waverlo 14
6942 RG Didam
Tel. 0316 – 254 157
info@burgersvandiem.nl
www.burgersvandiem.nl